TOP-STAV International, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44536046
DIČ: 2022724495
IČ DPH: SK2022724495
Šalviová 3420/12, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šalviová 3420/12, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 12. 2008
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/50482/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Julius Prokop od 13. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP-STAV International, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,2 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 41,9 tis. €.

41,9 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Strata
44,8 tis. €
Celkové výnosy
231,9 tis. €
Aktíva
21,5 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
81,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 560, 2022 −7,6 tis., 2023 −5,8 tis., 2024 1,5 tis., 2025 −2,2 tis.20215602022−7,6 tis.2023−5,8 tis.20241,5 tis.2025−2,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,2 tis., 2022 44,2 tis., 2023 45,7 tis., 2024 29,0 tis., 2025 41,9 tis.202132,2 tis.202244,2 tis.202345,7 tis.202429,0 tis.202541,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,9 tis. € -2,2 tis. €
2024 29,0 tis. € 1,5 tis. €
2023 45,7 tis. € -5,8 tis. €
2022 44,2 tis. € -7,6 tis. €
2021 32,2 tis. € 560 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok169,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 tis. €
  • Finančné účty59,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,2 tis. €
  • Rezervy260 €
  • Dlhodobé záväzky281 €
  • Krátkodobé záväzky209,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP-STAV International, s. r. o. v konkurze?

TOP-STAV International, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP-STAV International, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP-STAV International, s. r. o. tržby 41,9 tis. €.

Je firma TOP-STAV International, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP-STAV International, s. r. o. vykázala stratu 2,2 tis. €.

Je TOP-STAV International, s. r. o. platiteľom DPH?

TOP-STAV International, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP-STAV International, s. r. o. sídli?

TOP-STAV International, s. r. o. má sídlo na adrese Šalviová 3420/12, Nitra, 949 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026