Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44531389
DIČ: 2022745978
IČ DPH: SK2022745978
Parková 433, Kovarce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Parková 433, Kovarce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 10. 1. 2009
Základné imanie: 511,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 9. 2016
Spisová značka: Sro/23818/N
Predmet podnikania (výber): úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; poskytovanie služieb v rybárstve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Števanka od 9. 8. 2019
    konateľspoločník
  • Michal Števanka od 24. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Mária Števanková od 16. 8. 2022
    spoločník
  • Roman Števanka od 6. 3. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 5,6 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 94,1 tis. €.

94,1 tis. €
Tržby
5,6 tis. €
Zisk
94,2 tis. €
Celkové výnosy
778,3 tis. €
Aktíva
775,7 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,2 tis., 2022 1,6 tis., 2023 10,9 tis., 2024 8,0 tis., 2025 5,6 tis.202149,2 tis.20221,6 tis.202310,9 tis.20248,0 tis.20255,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 209,3 tis., 2022 104,0 tis., 2023 144,1 tis., 2024 137,5 tis., 2025 94,1 tis.2021209,3 tis.2022104,0 tis.2023144,1 tis.2024137,5 tis.202594,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 94,1 tis. € 5,6 tis. €
2024 137,5 tis. € 8,0 tis. €
2023 144,1 tis. € 10,9 tis. €
2022 104,0 tis. € 1,6 tis. €
2021 209,3 tis. € 49,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok511,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok21,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky159,8 tis. €
  • Finančné účty83,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie511,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov259,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. v konkurze?

Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. tržby 94,1 tis. €.

Je firma Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. dosiahla zisk 5,6 tis. €.

Je Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. platiteľom DPH?

Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. sídli?

Ondrej Števanka ZPMS ENEKO MVE lokalita Podlužany 226, s.r.o. má sídlo na adrese Parková 433, Kovarce, 956 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026