CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44514557
DIČ: 2820002284
IČ DPH: SK2820002284
Suchý Jarok 18, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suchý Jarok 18, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 1. 1. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2009
Spisová značka: Sro/21084/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Plančár od 1. 1. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 259,3 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
259,3 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
26,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 175,0 tis., 2022 478,0 tis., 2023 967,0 tis., 2024 9,7 tis., 2025 259,3 tis.2021175,0 tis.2022478,0 tis.2023967,0 tis.20249,7 tis.2025259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 3,1 mil., 2023 5,2 mil., 2024 2,3 mil., 2025 2,1 mil.20211,6 mil.20223,1 mil.20235,2 mil.20242,3 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 259,3 tis. €
2024 2,3 mil. € 9,7 tis. €
2023 5,2 mil. € 967,0 tis. €
2022 3,1 mil. € 478,0 tis. €
2021 1,6 mil. € 175,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok437,6 tis. €
  • Zásoby228,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky737,3 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov817,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie259,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery77,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 259,3 tis. €.

Je CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. sídli?

CITY LIGHT SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Suchý Jarok 18, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026