Enjoy Travel, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44513135
DIČ: 2022728653
IČ DPH: SK2022728653
Holíčska 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holíčska 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 28. 11. 2008
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2009
Spisová značka: Sro/55627/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Helena Benkovičová od 28. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Tomáš Benkovič od 29. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Mgr. Kristína Várošová od 28. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Enjoy Travel, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 94,5 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 730,6 tis. €.

730,6 tis. €
Tržby
94,5 tis. €
Zisk
730,7 tis. €
Celkové výnosy
776,9 tis. €
Aktíva
491,8 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
19,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,7 tis., 2022 39,5 tis., 2023 74,7 tis., 2024 76,6 tis., 2025 94,5 tis.202134,7 tis.202239,5 tis.202374,7 tis.202476,6 tis.202594,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 313,6 tis., 2022 348,0 tis., 2023 436,0 tis., 2024 631,1 tis., 2025 730,6 tis.2021313,6 tis.2022348,0 tis.2023436,0 tis.2024631,1 tis.2025730,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 730,6 tis. € 94,5 tis. €
2024 631,1 tis. € 76,6 tis. €
2023 436,0 tis. € 74,7 tis. €
2022 348,0 tis. € 39,5 tis. €
2021 313,6 tis. € 34,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok267,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky267,8 tis. €
  • Finančné účty241,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie9,0 tis. €
  • Kapitálové fondy331 €
  • Fondy zo zisku896 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov387,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie94,5 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky282,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Enjoy Travel, s. r. o. v konkurze?

Enjoy Travel, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Enjoy Travel, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Enjoy Travel, s. r. o. tržby 730,6 tis. €.

Je firma Enjoy Travel, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Enjoy Travel, s. r. o. dosiahla zisk 94,5 tis. €.

Je Enjoy Travel, s. r. o. platiteľom DPH?

Enjoy Travel, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Enjoy Travel, s. r. o. sídli?

Enjoy Travel, s. r. o. má sídlo na adrese Holíčska 8, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026