Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44510152
DIČ: 2022749432
IČ DPH: SK2022749432
Mierové nám. 1/2, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Mierové nám. 1/2, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 1. 1. 2009
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2009
Spisová značka: Sa/10547/R
Predmet podnikania (výber): prenájom garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) alebo konečnému spotrebiteľovi (maloob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mesto Trenčín od 22. 4. 2022
    spoločník
  • Ing. Benjamín Lisáček od 14. 7. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Iveta Marčekova od 14. 7. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Jaroslav Pagáč od 14. 7. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Ladislav Paška od 14. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Richard Ščepko od 14. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Zuzana Bednárová od 14. 7. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 28,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 235,6 tis. €.

235,6 tis. €
Tržby
28,7 tis. €
Zisk
264,6 tis. €
Celkové výnosy
300,0 tis. €
Aktíva
290,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
44,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,2 tis., 2022 40,8 tis., 2023 72,2 tis., 2024 68,5 tis., 2025 28,7 tis.202114,2 tis.202240,8 tis.202372,2 tis.202468,5 tis.202528,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,6 tis., 2022 160,2 tis., 2023 229,0 tis., 2024 258,1 tis., 2025 235,6 tis.2021121,6 tis.2022160,2 tis.2023229,0 tis.2024258,1 tis.2025235,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 235,6 tis. € 28,7 tis. €
2024 258,1 tis. € 68,5 tis. €
2023 229,0 tis. € 72,2 tis. €
2022 160,2 tis. € 40,8 tis. €
2021 121,6 tis. € 14,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie290,3 tis. €
  • Záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. v konkurze?

Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. tržby 235,6 tis. €.

Je firma Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. dosiahla zisk 28,7 tis. €.

Je Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. platiteľom DPH?

Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. sídli?

Trenčianska parkovacia spoločnosť, a.s. má sídlo na adrese Mierové nám. 1/2, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026