CHOVPOL - KANÁT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44503628
DIČ: 2022721041
IČ DPH: SK2022721041
Závada 69, Závada

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závada 69, Závada Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 25. 11. 2008
Základné imanie: 10,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2008
Spisová značka: Sro/15687/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Kanát od 25. 11. 2008
    konateľ
  • Róbert Kanát od 1. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CHOVPOL - KANÁT s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 59,9 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 8,4 mil. €.

8,4 mil. €
Tržby
59,9 tis. €
Zisk
8,7 mil. €
Celkové výnosy
5,0 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
20,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 60,5 tis., 2022 118,3 tis., 2023 76,4 tis., 2024 53,5 tis., 2025 59,9 tis.202160,5 tis.2022118,3 tis.202376,4 tis.202453,5 tis.202559,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,5 mil., 2022 9,0 mil., 2023 7,2 mil., 2024 7,2 mil., 2025 8,4 mil.20216,5 mil.20229,0 mil.20237,2 mil.20247,2 mil.20258,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 mil. € 59,9 tis. €
2024 7,2 mil. € 53,5 tis. €
2023 7,2 mil. € 76,4 tis. €
2022 9,0 mil. € 118,3 tis. €
2021 6,5 mil. € 60,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,3 mil. €
  • Zásoby116,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky81,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty34,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie54,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov478,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Bankové úvery50,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie28 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CHOVPOL - KANÁT s. r. o. v konkurze?

CHOVPOL - KANÁT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CHOVPOL - KANÁT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CHOVPOL - KANÁT s. r. o. tržby 8,4 mil. €.

Je firma CHOVPOL - KANÁT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CHOVPOL - KANÁT s. r. o. dosiahla zisk 59,9 tis. €.

Je CHOVPOL - KANÁT s. r. o. platiteľom DPH?

CHOVPOL - KANÁT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CHOVPOL - KANÁT s. r. o. sídli?

CHOVPOL - KANÁT s. r. o. má sídlo na adrese Závada 69, Závada, 991 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026