EAST SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44499981
DIČ: 2022717092
IČ DPH: SK2022717092
Bratislavská 430/5, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 430/5, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 21. 11. 2008
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2008
Spisová značka: Sro/20969/R
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Paula Omamiková od 20. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Michal Semančík od 20. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Rastislav Hurtuk od 20. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Pavol Omamik od 4. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EAST SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 340,0 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
340,0 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
857,8 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 345,8 tis., 2022 41,3 tis., 2023 427,7 tis., 2024 452,1 tis., 2025 340,0 tis.2021345,8 tis.202241,3 tis.2023427,7 tis.2024452,1 tis.2025340,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,6 mil., 2022 3,4 mil., 2023 2,6 mil., 2024 3,1 mil., 2025 3,2 mil.20212,6 mil.20223,4 mil.20232,6 mil.20243,1 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 340,0 tis. €
2024 3,1 mil. € 452,1 tis. €
2023 2,6 mil. € 427,7 tis. €
2022 3,4 mil. € 41,3 tis. €
2021 2,6 mil. € 345,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty459,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov502,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie340,0 tis. €
  • Rezervy15,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky42,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky763,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EAST SK, s. r. o. v konkurze?

EAST SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EAST SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EAST SK, s. r. o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma EAST SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EAST SK, s. r. o. dosiahla zisk 340,0 tis. €.

Je EAST SK, s. r. o. platiteľom DPH?

EAST SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EAST SK, s. r. o. sídli?

EAST SK, s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská 430/5, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026