SANDREX INVEST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44483422
DIČ: 2022724473
Kolónia 29, Kútniky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kolónia 29, Kútniky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 19. 11. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/22913/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Jozef Slamka od 1. 3. 2010
    konateľspoločník
  • Zsóka Horváth od 1. 3. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SANDREX INVEST s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 559 € a tržby jej narástli o 6 % na 133,3 tis. €.

133,3 tis. €
Tržby
559 €
Zisk
155,1 tis. €
Aktíva
140,4 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 7,5 tis., 2023 12,1 tis., 2024 14,5 tis., 2025 55920213,9 tis.20227,5 tis.202312,1 tis.202414,5 tis.2025559
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,6 tis., 2022 106,3 tis., 2023 113,8 tis., 2024 126,3 tis., 2025 133,3 tis.202188,6 tis.2022106,3 tis.2023113,8 tis.2024126,3 tis.2025133,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 133,3 tis. € 559 €
2024 126,3 tis. € 14,5 tis. €
2023 113,8 tis. € 12,1 tis. €
2022 106,3 tis. € 7,5 tis. €
2021 88,6 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie140,4 tis. €
  • Záväzky14,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SANDREX INVEST s.r.o. v konkurze?

SANDREX INVEST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SANDREX INVEST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SANDREX INVEST s.r.o. tržby 133,3 tis. €.

Je firma SANDREX INVEST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SANDREX INVEST s.r.o. dosiahla zisk 559 €.

Kde firma SANDREX INVEST s.r.o. sídli?

SANDREX INVEST s.r.o. má sídlo na adrese Kolónia 29, Kútniky, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026