MEDVEDICA TOUR s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44481080
DIČ: 2022719611
IČ DPH: SK2022719611
Lovinského 39, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lovinského 39, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 13. 11. 2008
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2023
Spisová značka: Sro/55422/B
Predmet podnikania (výber): výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry okrem horskej vodcovskej činnosti; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emil Cino od 11. 10. 2024
    konateľspoločník
  • Mgr. Katarína Lehocká od 13. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDVEDICA TOUR s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 73 % na 11,0 tis. € a tržby jej narástli o 78 % na 80,4 tis. €.

80,4 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Strata
56,7 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 7,0 tis., 2023 7,5 tis., 2024 −40,4 tis., 2025 −11,0 tis.202110,3 tis.20227,0 tis.20237,5 tis.2024−40,4 tis.2025−11,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,1 tis., 2022 47,8 tis., 2023 57,8 tis., 2024 45,1 tis., 2025 80,4 tis.202124,1 tis.202247,8 tis.202357,8 tis.202445,1 tis.202580,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,4 tis. € -11,0 tis. €
2024 45,1 tis. € -40,4 tis. €
2023 57,8 tis. € 7,5 tis. €
2022 47,8 tis. € 7,0 tis. €
2021 24,1 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,4 tis. €
  • Záväzky45,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDVEDICA TOUR s. r. o. v konkurze?

MEDVEDICA TOUR s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDVEDICA TOUR s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDVEDICA TOUR s. r. o. tržby 80,4 tis. €.

Je firma MEDVEDICA TOUR s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDVEDICA TOUR s. r. o. vykázala stratu 11,0 tis. €.

Je MEDVEDICA TOUR s. r. o. platiteľom DPH?

MEDVEDICA TOUR s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MEDVEDICA TOUR s. r. o. sídli?

MEDVEDICA TOUR s. r. o. má sídlo na adrese Lovinského 39, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026