greenville, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44477210
DIČ: 2022720216
IČ DPH: SK2022720216
Ulica svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93120
Dátum vzniku: 7. 4. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 12. 2008
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Balázs Veres od 10. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Ladislav Veres od 11. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť greenville, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk na 795 € a tržby jej klesli o 37 % na 36,1 tis. €.

36,1 tis. €
Tržby
795 €
Zisk
55,1 tis. €
Aktíva
23,4 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 5,1 tis., 2021 4,1 tis., 2022 3,2 tis., 2023 36, 2024 79520205,1 tis.20214,1 tis.20223,2 tis.2023362024795
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 81,2 tis., 2021 31,4 tis., 2022 55,1 tis., 2023 57,7 tis., 2024 36,1 tis.202081,2 tis.202131,4 tis.202255,1 tis.202357,7 tis.202436,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 36,1 tis. € 795 €
2023 57,7 tis. € 36 €
2022 55,1 tis. € 3,2 tis. €
2021 31,4 tis. € 4,1 tis. €
2020 81,2 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie23,4 tis. €
  • Záväzky31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma greenville, s.r.o. v konkurze?

greenville, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma greenville, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala greenville, s.r.o. tržby 36,1 tis. €.

Je firma greenville, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 greenville, s.r.o. dosiahla zisk 795 €.

Je greenville, s.r.o. platiteľom DPH?

greenville, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma greenville, s.r.o. sídli?

greenville, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica svornosti 42, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026