EUROREAL LC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44465297
DIČ: 2022703947
IČ DPH: SK2022703947
Vajanského 80, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 80, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 23. 10. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 11. 2008
Spisová značka: Sro/15551/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Varga od 23. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Róbert Rubint od 5. 6. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROREAL LC s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 919 €.

919 €
Tržby
2,0 tis. €
Strata
22,7 tis. €
Celkové výnosy
308,1 tis. €
Aktíva
140,5 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
88,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,3 tis., 2022 1,5 tis., 2023 4,6 tis., 2024 12,1 tis., 2025 −2,0 tis.20215,3 tis.20221,5 tis.20234,6 tis.202412,1 tis.2025−2,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,6 tis., 2022 8,9 tis., 2023 6,8 tis., 2024 756, 2025 919202122,6 tis.20228,9 tis.20236,8 tis.20247562025919
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 919 € -2,0 tis. €
2024 756 € 12,1 tis. €
2023 6,8 tis. € 4,6 tis. €
2022 8,9 tis. € 1,5 tis. €
2021 22,6 tis. € 5,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok139,9 tis. €
  • Zásoby136,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky606 €
  • Finančné účty30,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy198,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-61,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky167,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky520 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROREAL LC s.r.o. v konkurze?

EUROREAL LC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROREAL LC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROREAL LC s.r.o. tržby 919 €.

Je firma EUROREAL LC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROREAL LC s.r.o. vykázala stratu 2,0 tis. €.

Je EUROREAL LC s.r.o. platiteľom DPH?

EUROREAL LC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROREAL LC s.r.o. sídli?

EUROREAL LC s.r.o. má sídlo na adrese Vajanského 80, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026