JASAn Parking II, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44463791
DIČ: 2022699096
Budovateľská 2, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 2, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.21
Dátum vzniku: 24. 10. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/20795/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Jaš od 24. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Jaroslav Sabol od 21. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JASAn Parking II, spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 204 % na 11,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 21,4 tis. €.

21,4 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
151,4 tis. €
Aktíva
149,6 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 12,2 tis., 2023 8,7 tis., 2024 3,8 tis., 2025 11,5 tis.20215,8 tis.202212,2 tis.20238,7 tis.20243,8 tis.202511,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,0 tis., 2022 21,2 tis., 2023 20,2 tis., 2024 20,7 tis., 2025 21,4 tis.202118,0 tis.202221,2 tis.202320,2 tis.202420,7 tis.202521,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,4 tis. € 11,5 tis. €
2024 20,7 tis. € 3,8 tis. €
2023 20,2 tis. € 8,7 tis. €
2022 21,2 tis. € 12,2 tis. €
2021 18,0 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie149,6 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JASAn Parking II, spol. s r. o. v konkurze?

JASAn Parking II, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JASAn Parking II, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JASAn Parking II, spol. s r. o. tržby 21,4 tis. €.

Je firma JASAn Parking II, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JASAn Parking II, spol. s r. o. dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Kde firma JASAn Parking II, spol. s r. o. sídli?

JASAn Parking II, spol. s r. o. má sídlo na adrese Budovateľská 2, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026