M-MÉDIA-M, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44439814
DIČ: 2022711977
IČ DPH: SK2022711977
Tajovského 2, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tajovského 2, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 8. 11. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 8. 2010
Spisová značka: Sro/23436/N
Predmet podnikania (výber): Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; reklamné a marketingové služby; vydavateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marta Sviteková od 21. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Miroslav Svitek od 8. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M-MÉDIA-M, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 355 % na 68,9 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
68,9 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
856,1 tis. €
Aktíva
406,3 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
38,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −704, 2022 4,3 tis., 2023 14,0 tis., 2024 15,1 tis., 2025 68,9 tis.2021−70420224,3 tis.202314,0 tis.202415,1 tis.202568,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 901,2 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,3 mil.2021901,2 tis.20221,2 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 68,9 tis. €
2024 1,8 mil. € 15,1 tis. €
2023 1,9 mil. € 14,0 tis. €
2022 1,2 mil. € 4,3 tis. €
2021 901,2 tis. € -704 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok132,2 tis. €
  • Zásoby3,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky183,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,6 tis. €
  • Finančné účty517,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov330,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky64,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky169,1 tis. €
  • Bankové úvery216,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M-MÉDIA-M, spol. s r.o. v konkurze?

M-MÉDIA-M, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M-MÉDIA-M, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M-MÉDIA-M, spol. s r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma M-MÉDIA-M, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M-MÉDIA-M, spol. s r.o. dosiahla zisk 68,9 tis. €.

Je M-MÉDIA-M, spol. s r.o. platiteľom DPH?

M-MÉDIA-M, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M-MÉDIA-M, spol. s r.o. sídli?

M-MÉDIA-M, spol. s r.o. má sídlo na adrese Tajovského 2, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026