BFF Central Europe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44414315
DIČ: 2022706950
IČ DPH: SK2022706950
Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Finančné služby okrem poistenia a dôchodkového financovania 64.99
Dátum vzniku: 4. 11. 2008
Základné imanie: 6,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2008
Spisová značka: Sro/55250/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby; faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MVDr. Ladislav Valábek od 21. 6. 2010
    konateľ
  • Marek Duban od 1. 10. 2019
    konateľ
  • Bff Polska S.A. od 13. 9. 2022
    spoločník
  • Giuseppe Sica od 13. 3. 2025
    člen dozornej rady
  • Krzysztof Kawalec od 8. 10. 2016
    člen dozornej rady
  • Rafal Karnowski od 20. 7. 2017
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BFF Central Europe s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 1,9 mil. € a tržby jej klesli o 83 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
1,9 mil. €
Zisk
14,1 mil. €
Celkové výnosy
252,2 mil. €
Aktíva
29,3 mil. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
64,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,7 mil., 2022 10,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 3,0 mil., 2025 1,9 mil.202112,7 mil.202210,5 mil.20231,7 mil.20243,0 mil.20251,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,9 mil., 2022 24,9 mil., 2023 18,9 mil., 2024 19,4 mil., 2025 3,4 mil.202124,9 mil.202224,9 mil.202318,9 mil.202419,4 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 1,9 mil. €
2024 19,4 mil. € 3,0 mil. €
2023 18,9 mil. € 1,7 mil. €
2022 24,9 mil. € 10,5 mil. €
2021 24,9 mil. € 12,7 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok43,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky12,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky238,6 mil. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie28,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,5 tis. €
  • Fondy zo zisku650 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 mil. €
  • Rezervy629,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €
  • Bankové úvery213,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BFF Central Europe s.r.o. v konkurze?

BFF Central Europe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BFF Central Europe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BFF Central Europe s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma BFF Central Europe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BFF Central Europe s.r.o. dosiahla zisk 1,9 mil. €.

Je BFF Central Europe s.r.o. platiteľom DPH?

BFF Central Europe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BFF Central Europe s.r.o. sídli?

BFF Central Europe s.r.o. má sídlo na adrese Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026