AUTO COMPANY SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44413408
DIČ: 2022705388
IČ DPH: SK2022705388
Priemyselná 1711/2, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 1711/2, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 10. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2016
Spisová značka: Sro/40056/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Kazakov od 15. 2. 2016
    konateľ
  • Eduard Takhmazyan od 20. 8. 2022
    spoločník
  • Neven Bjažić od 20. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTO COMPANY SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 36,0 tis. €.

36,0 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
95,3 tis. €
Aktíva
9,4 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 423, 2022 521, 2023 326, 2024 −1,6 tis., 2025 2,1 tis.2021423202252120233262024−1,6 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,0 tis., 2022 25,8 tis., 2023 30,6 tis., 2024 57,6 tis., 2025 36,0 tis.202124,0 tis.202225,8 tis.202330,6 tis.202457,6 tis.202536,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,0 tis. € 2,1 tis. €
2024 57,6 tis. € -1,6 tis. €
2023 30,6 tis. € 326 €
2022 25,8 tis. € 521 €
2021 24,0 tis. € 423 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,4 tis. €
  • Záväzky85,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTO COMPANY SK s. r. o. v konkurze?

AUTO COMPANY SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTO COMPANY SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTO COMPANY SK s. r. o. tržby 36,0 tis. €.

Je firma AUTO COMPANY SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTO COMPANY SK s. r. o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je AUTO COMPANY SK s. r. o. platiteľom DPH?

AUTO COMPANY SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTO COMPANY SK s. r. o. sídli?

AUTO COMPANY SK s. r. o. má sídlo na adrese Priemyselná 1711/2, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026