MuRa MeRa s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44405758
DIČ: 2022682244
IČ DPH: SK2022682244
Alexandra Markuša 578/44, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alexandra Markuša 578/44, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 25. 9. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2008
Spisová značka: Sro/15411/S
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; výroba a servis priemyselných armatúr; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Mura od 25. 9. 2008
    konateľ
  • Ružena Murová od 25. 9. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MuRa MeRa s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 51 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 106,0 tis. €.

106,0 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Strata
108,6 tis. €
Aktíva
13,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 5,6 tis., 2023 1,3 tis., 2024 −8,1 tis., 2025 −12,3 tis.20214,0 tis.20225,6 tis.20231,3 tis.2024−8,1 tis.2025−12,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 156,0 tis., 2022 154,4 tis., 2023 167,1 tis., 2024 147,7 tis., 2025 106,0 tis.2021156,0 tis.2022154,4 tis.2023167,1 tis.2024147,7 tis.2025106,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 106,0 tis. € -12,3 tis. €
2024 147,7 tis. € -8,1 tis. €
2023 167,1 tis. € 1,3 tis. €
2022 154,4 tis. € 5,6 tis. €
2021 156,0 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,3 tis. €
  • Záväzky95,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MuRa MeRa s. r. o. v konkurze?

MuRa MeRa s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MuRa MeRa s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MuRa MeRa s. r. o. tržby 106,0 tis. €.

Je firma MuRa MeRa s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MuRa MeRa s. r. o. vykázala stratu 12,3 tis. €.

Je MuRa MeRa s. r. o. platiteľom DPH?

MuRa MeRa s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MuRa MeRa s. r. o. sídli?

MuRa MeRa s. r. o. má sídlo na adrese Alexandra Markuša 578/44, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026