Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44398603
DIČ: 2022680517
IČ DPH: SK2022680517
Kpt. Nálepku 152, Pohorelá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kpt. Nálepku 152, Pohorelá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 13. 9. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 11. 2008
Spisová značka: Sro/15373/S
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Zlatica Rašiová od 13. 9. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 99,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
99,7 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
382,9 tis. €
Aktíva
268,9 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,6 tis., 2022 55,0 tis., 2023 81,4 tis., 2024 79,7 tis., 2025 99,7 tis.202184,6 tis.202255,0 tis.202381,4 tis.202479,7 tis.202599,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,7 mil.20211,1 mil.20221,1 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 99,7 tis. €
2024 1,5 mil. € 79,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 81,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 55,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 84,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok84,0 tis. €
  • Zásoby97,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky911 €
  • Krátkodobé pohľadávky134,8 tis. €
  • Finančné účty60,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov161,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie99,7 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky970 €
  • Krátkodobé záväzky110,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. dosiahla zisk 99,7 tis. €.

Je Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. sídli?

Lekáreň Kamilka Heľpa, s.r.o. má sídlo na adrese Kpt. Nálepku 152, Pohorelá, 976 69.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026