S/B ŠPORT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44390700
DIČ: 2022688899
IČ DPH: SK2022688899
Bystrá 146, Bystrá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bystrá 146, Bystrá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 20. 9. 2008
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2008
Spisová značka: Sro/15386/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Onderčanin od 9. 11. 2023
    konateľspoločník
  • Renata Onderčaninová od 19. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Vladimír Onderčanin od 20. 9. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S/B ŠPORT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 68,2 tis. € a tržby jej ostali na 709,7 tis. €.

709,7 tis. €
Tržby
68,2 tis. €
Zisk
717,9 tis. €
Celkové výnosy
890,6 tis. €
Aktíva
497,2 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
24,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,8 tis., 2022 42,2 tis., 2023 56,5 tis., 2024 42,9 tis., 2025 68,2 tis.202136,8 tis.202242,2 tis.202356,5 tis.202442,9 tis.202568,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 505,9 tis., 2022 767,5 tis., 2023 802,3 tis., 2024 710,0 tis., 2025 709,7 tis.2021505,9 tis.2022767,5 tis.2023802,3 tis.2024710,0 tis.2025709,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 709,7 tis. € 68,2 tis. €
2024 710,0 tis. € 42,9 tis. €
2023 802,3 tis. € 56,5 tis. €
2022 767,5 tis. € 42,2 tis. €
2021 505,9 tis. € 36,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,7 tis. €
  • Zásoby205,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,7 tis. €
  • Finančné účty600,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie497,2 tis. €
  • Záväzky393,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S/B ŠPORT, s.r.o. v konkurze?

S/B ŠPORT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S/B ŠPORT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S/B ŠPORT, s.r.o. tržby 709,7 tis. €.

Je firma S/B ŠPORT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S/B ŠPORT, s.r.o. dosiahla zisk 68,2 tis. €.

Je S/B ŠPORT, s.r.o. platiteľom DPH?

S/B ŠPORT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S/B ŠPORT, s.r.o. sídli?

S/B ŠPORT, s.r.o. má sídlo na adrese Bystrá 146, Bystrá, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026