MANNA SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44381557
DIČ: 2022692507
IČ DPH: SK2022692507
Topoľová 668/1, Kapušany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topoľová 668/1, Kapušany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 10. 9. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2011
Spisová značka: Sro/20616/P
Predmet podnikania (výber): výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Kačmár od 10. 9. 2008
    konateľ
  • Ing. Juliana Kačmárová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANNA SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 13,4 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 728,8 tis. €.

728,8 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
730,4 tis. €
Celkové výnosy
256,4 tis. €
Aktíva
15,6 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
39,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 278, 2022 −29,7 tis., 2023 1,6 tis., 2024 −81,3 tis., 2025 13,4 tis.20212782022−29,7 tis.20231,6 tis.2024−81,3 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,1 tis., 2022 315,0 tis., 2023 250,3 tis., 2024 600,7 tis., 2025 728,8 tis.2021294,1 tis.2022315,0 tis.2023250,3 tis.2024600,7 tis.2025728,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 728,8 tis. € 13,4 tis. €
2024 600,7 tis. € -81,3 tis. €
2023 250,3 tis. € 1,6 tis. €
2022 315,0 tis. € -29,7 tis. €
2021 294,1 tis. € 278 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok128,5 tis. €
  • Zásoby85,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,2 tis. €
  • Finančné účty15,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy190,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-195,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Rezervy11,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky229,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANNA SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

MANNA SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANNA SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANNA SLOVAKIA, s. r. o. tržby 728,8 tis. €.

Je firma MANNA SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANNA SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je MANNA SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

MANNA SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANNA SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

MANNA SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Topoľová 668/1, Kapušany, 082 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026