AUTOCLUB S & T, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44365144
DIČ: 2022672069
IČ DPH: SK2022672069
Budulovská 28, Moldava nad Bodvou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budulovská 28, Moldava nad Bodvou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 3. 9. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2008
Spisová značka: Sro/22417/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; diagnostika a opravy motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ferdinand Szabó od 15. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Denisa Sanislová od 15. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Mikuláš Pelegrin od 15. 10. 2021
    konateľ
  • Gizela Pelegrínová od 3. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOCLUB S & T, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 573,9 tis. €.

573,9 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
592,0 tis. €
Celkové výnosy
244,0 tis. €
Aktíva
143,0 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 7,3 tis., 2023 7,1 tis., 2024 11,1 tis., 2025 2,9 tis.20215,5 tis.20227,3 tis.20237,1 tis.202411,1 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 603,2 tis., 2022 570,1 tis., 2023 568,4 tis., 2024 589,4 tis., 2025 573,9 tis.2021603,2 tis.2022570,1 tis.2023568,4 tis.2024589,4 tis.2025573,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 573,9 tis. € 2,9 tis. €
2024 589,4 tis. € 11,1 tis. €
2023 568,4 tis. € 7,1 tis. €
2022 570,1 tis. € 7,3 tis. €
2021 603,2 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,8 tis. €
  • Zásoby73,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,9 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok100,0 tis. €
  • Finančné účty32,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov133,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky82,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOCLUB S & T, s.r.o. v konkurze?

AUTOCLUB S & T, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOCLUB S & T, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOCLUB S & T, s.r.o. tržby 573,9 tis. €.

Je firma AUTOCLUB S & T, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOCLUB S & T, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je AUTOCLUB S & T, s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOCLUB S & T, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOCLUB S & T, s.r.o. sídli?

AUTOCLUB S & T, s.r.o. má sídlo na adrese Budulovská 28, Moldava nad Bodvou, 045 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026