NSAT-Swiss s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44359926
DIČ: 2022678053
IČ DPH: SK2022678053
Nám. Biely kríž 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Biely kríž 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 5. 9. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2010
Spisová značka: Sro/54287/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; montáž telekomunikačných zariadení; údržba a oprava telekomunikačných zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikuláš Kyjovský od 17. 10. 2012
    konateľspoločník
  • Tadeáš Kyjovský od 18. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NSAT-Swiss s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 277 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 232,3 tis. €.

232,3 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
232,3 tis. €
Celkové výnosy
243,9 tis. €
Aktíva
87,3 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
6,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 206, 2023 3,1 tis., 2024 963, 2025 3,6 tis.20212,7 tis.202220620233,1 tis.202496320253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 58,8 tis., 2022 64,3 tis., 2023 131,3 tis., 2024 188,5 tis., 2025 232,3 tis.202158,8 tis.202264,3 tis.2023131,3 tis.2024188,5 tis.2025232,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,3 tis. € 3,6 tis. €
2024 188,5 tis. € 963 €
2023 131,3 tis. € 3,1 tis. €
2022 64,3 tis. € 206 €
2021 58,8 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky157,9 tis. €
  • Finančné účty23,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy141,5 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-67,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky147,6 tis. €
  • Bankové úvery9,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NSAT-Swiss s.r.o. v konkurze?

NSAT-Swiss s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NSAT-Swiss s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NSAT-Swiss s.r.o. tržby 232,3 tis. €.

Je firma NSAT-Swiss s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NSAT-Swiss s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je NSAT-Swiss s.r.o. platiteľom DPH?

NSAT-Swiss s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NSAT-Swiss s.r.o. sídli?

NSAT-Swiss s.r.o. má sídlo na adrese Nám. Biely kríž 1, Bratislava, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026