DIVARI INVESTMENTS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44319584
DIČ: 2022657747
IČ DPH: SK2022657747
Elektrárenská 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Elektrárenská 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 1. 8. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2009
Spisová značka: Sro/53749/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dmitry Ripela od 1. 8. 2008
    konateľspoločník
  • Efim Aguf od 20. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Vasilii Repela od 9. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DIVARI INVESTMENTS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 36,4 tis. € a tržby jej narástli o 85 % na 79,2 tis. €.

79,2 tis. €
Tržby
36,4 tis. €
Zisk
89,3 tis. €
Celkové výnosy
714,0 tis. €
Aktíva
181,2 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
82,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,6 tis., 2022 24,5 tis., 2023 −4,5 tis., 2024 −12,1 tis., 2025 36,4 tis.202118,6 tis.202224,5 tis.2023−4,5 tis.2024−12,1 tis.202536,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,3 tis., 2022 84,2 tis., 2023 62,5 tis., 2024 42,9 tis., 2025 79,2 tis.202170,3 tis.202284,2 tis.202362,5 tis.202442,9 tis.202579,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 79,2 tis. € 36,4 tis. €
2024 42,9 tis. € -12,1 tis. €
2023 62,5 tis. € -4,5 tis. €
2022 84,2 tis. € 24,5 tis. €
2021 70,3 tis. € 18,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie181,2 tis. €
  • Záväzky532,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DIVARI INVESTMENTS s. r. o. v konkurze?

DIVARI INVESTMENTS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DIVARI INVESTMENTS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DIVARI INVESTMENTS s. r. o. tržby 79,2 tis. €.

Je firma DIVARI INVESTMENTS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DIVARI INVESTMENTS s. r. o. dosiahla zisk 36,4 tis. €.

Je DIVARI INVESTMENTS s. r. o. platiteľom DPH?

DIVARI INVESTMENTS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DIVARI INVESTMENTS s. r. o. sídli?

DIVARI INVESTMENTS s. r. o. má sídlo na adrese Elektrárenská 1, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026