Belgravia Management, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44319258
DIČ: 2022670320
IČ DPH: SK2022670320
Mládežnícka 2101, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mládežnícka 2101, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 8. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2008
Spisová značka: Sro/20638/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Bronislav Čiko od 29. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Belgravia Management, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 39 % na 219,7 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 881,0 tis. €.

881,0 tis. €
Tržby
219,7 tis. €
Zisk
915,9 tis. €
Celkové výnosy
6,2 mil. €
Aktíva
3,8 mil. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
55,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −906, 2022 31,0 tis., 2023 138,0 tis., 2024 157,8 tis., 2025 219,7 tis.2021−906202231,0 tis.2023138,0 tis.2024157,8 tis.2025219,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 375,6 tis., 2022 693,0 tis., 2023 793,9 tis., 2024 801,9 tis., 2025 881,0 tis.2021375,6 tis.2022693,0 tis.2023793,9 tis.2024801,9 tis.2025881,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 881,0 tis. € 219,7 tis. €
2024 801,9 tis. € 157,8 tis. €
2023 793,9 tis. € 138,0 tis. €
2022 693,0 tis. € 31,0 tis. €
2021 375,6 tis. € -906 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,5 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok293,4 tis. €
  • Zásoby7,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky277,4 tis. €
  • Finančné účty59,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie180,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,4 mil. €
  • Fondy zo zisku42,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov970,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie219,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky3,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Belgravia Management, s. r. o. v konkurze?

Belgravia Management, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Belgravia Management, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Belgravia Management, s. r. o. tržby 881,0 tis. €.

Je firma Belgravia Management, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Belgravia Management, s. r. o. dosiahla zisk 219,7 tis. €.

Je Belgravia Management, s. r. o. platiteľom DPH?

Belgravia Management, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Belgravia Management, s. r. o. sídli?

Belgravia Management, s. r. o. má sídlo na adrese Mládežnícka 2101, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026