J&R mk, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44317930
DIČ: 2022692199
IČ DPH: SK2022692199
Pribinova 2894, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 2894, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 7. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2009
Spisová značka: Sro/50238/L
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; oprava cestných motorových vozidiel; predaj v stánkoch na trhoch …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Michalenko od 7. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Róbert Kantorík od 7. 10. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť J&R mk, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 7,1 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 665,8 tis. €.

665,8 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
677,8 tis. €
Celkové výnosy
879,6 tis. €
Aktíva
831,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 150,7 tis., 2022 12,5 tis., 2023 9,5 tis., 2024 242,4 tis., 2025 7,1 tis.2021150,7 tis.202212,5 tis.20239,5 tis.2024242,4 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 866,7 tis., 2023 413,2 tis., 2024 2,4 mil., 2025 665,8 tis.20211,6 mil.2022866,7 tis.2023413,2 tis.20242,4 mil.2025665,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 665,8 tis. € 7,1 tis. €
2024 2,4 mil. € 242,4 tis. €
2023 413,2 tis. € 9,5 tis. €
2022 866,7 tis. € 12,5 tis. €
2021 1,6 mil. € 150,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok48,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Zásoby136 €
  • Krátkodobé pohľadávky189,6 tis. €
  • Finančné účty633,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku28,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov788,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky203 €
  • Krátkodobé záväzky47,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma J&R mk, spol. s r. o. v konkurze?

J&R mk, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma J&R mk, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala J&R mk, spol. s r. o. tržby 665,8 tis. €.

Je firma J&R mk, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 J&R mk, spol. s r. o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je J&R mk, spol. s r. o. platiteľom DPH?

J&R mk, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma J&R mk, spol. s r. o. sídli?

J&R mk, spol. s r. o. má sídlo na adrese Pribinova 2894, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026