MOREAU AGRI JUH, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44303050
DIČ: 2022660453
IČ DPH: SK2022660453
ul. Komenského 2106/35B, Želiezovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Komenského 2106/35B, Želiezovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 13. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 8. 2008
Spisová značka: Sro/22891/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovanie obchodu; výroba poľnohospodárskych strojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Květoslav Třetina od 17. 12. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Pavol Domorák od 17. 12. 2018
    konateľspoločník
  • MANNET spol. s r.o. od 9. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOREAU AGRI JUH, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 469,1 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
469,1 tis. €
Zisk
7,3 mil. €
Celkové výnosy
3,2 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 184,9 tis., 2022 406,2 tis., 2023 456,6 tis., 2024 350,5 tis., 2025 469,1 tis.2021184,9 tis.2022406,2 tis.2023456,6 tis.2024350,5 tis.2025469,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 5,2 mil., 2023 6,0 mil., 2024 6,0 mil., 2025 7,3 mil.20213,3 mil.20225,2 mil.20236,0 mil.20246,0 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € 469,1 tis. €
2024 6,0 mil. € 350,5 tis. €
2023 6,0 mil. € 456,6 tis. €
2022 5,2 mil. € 406,2 tis. €
2021 3,3 mil. € 184,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok940,5 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky933,6 tis. €
  • Finančné účty11,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie469,1 tis. €
  • Rezervy108,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky23,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky223,1 tis. €
  • Bankové úvery393,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOREAU AGRI JUH, s.r.o. v konkurze?

MOREAU AGRI JUH, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOREAU AGRI JUH, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOREAU AGRI JUH, s.r.o. tržby 7,3 mil. €.

Je firma MOREAU AGRI JUH, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOREAU AGRI JUH, s.r.o. dosiahla zisk 469,1 tis. €.

Je MOREAU AGRI JUH, s.r.o. platiteľom DPH?

MOREAU AGRI JUH, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOREAU AGRI JUH, s.r.o. sídli?

MOREAU AGRI JUH, s.r.o. má sídlo na adrese ul. Komenského 2106/35B, Želiezovce, 937 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026