ARTO Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44300905
DIČ: 2022926455
IČ DPH: SK2022926455
Okružná 424/39, Drienov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 424/39, Drienov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 28. 11. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2010
Spisová značka: Sro/22297/P
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Tomko od 28. 11. 2009
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARTO Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 23 % na 1,3 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 27,6 tis. €.

27,6 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Strata
31,1 tis. €
Aktíva
12,5 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −526, 2022 4,6 tis., 2023 364, 2024 −1,7 tis., 2025 −1,3 tis.2021−52620224,6 tis.20233642024−1,7 tis.2025−1,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,2 tis., 2022 82,3 tis., 2023 62,6 tis., 2024 54,3 tis., 2025 27,6 tis.202162,2 tis.202282,3 tis.202362,6 tis.202454,3 tis.202527,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,6 tis. € -1,3 tis. €
2024 54,3 tis. € -1,7 tis. €
2023 62,6 tis. € 364 €
2022 82,3 tis. € 4,6 tis. €
2021 62,2 tis. € -526 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,5 tis. €
  • Záväzky18,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARTO Slovakia s.r.o. v konkurze?

ARTO Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARTO Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARTO Slovakia s.r.o. tržby 27,6 tis. €.

Je firma ARTO Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARTO Slovakia s.r.o. vykázala stratu 1,3 tis. €.

Je ARTO Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ARTO Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARTO Slovakia s.r.o. sídli?

ARTO Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 424/39, Drienov, 082 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026