RB AUTOTRANSPORT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44283466
DIČ: 2022655338
IČ DPH: SK2022655338
Žarnovická 1048/24, Turčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žarnovická 1048/24, Turčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.21
Dátum vzniku: 30. 7. 2008
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2009
Spisová značka: Sro/49950/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Bobčeková od 30. 7. 2008
    konateľ
  • Ingrid Bobčeková od 30. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RB AUTOTRANSPORT s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 90,3 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
90,3 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
42,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −31,1 tis., 2022 439,6 tis., 2023 482,5 tis., 2024 −33,5 tis., 2025 90,3 tis.2021−31,1 tis.2022439,6 tis.2023482,5 tis.2024−33,5 tis.202590,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 2,1 mil., 2023 3,4 mil., 2024 2,5 mil., 2025 2,0 mil.20211,4 mil.20222,1 mil.20233,4 mil.20242,5 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 90,3 tis. €
2024 2,5 mil. € -33,5 tis. €
2023 3,4 mil. € 482,5 tis. €
2022 2,1 mil. € 439,6 tis. €
2021 1,4 mil. € -31,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Zásoby151,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky415,8 tis. €
  • Finančné účty1,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Kapitálové fondy124,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov923,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,3 tis. €
  • Rezervy13,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €
  • Bankové úvery44,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RB AUTOTRANSPORT s.r.o. v konkurze?

RB AUTOTRANSPORT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RB AUTOTRANSPORT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RB AUTOTRANSPORT s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma RB AUTOTRANSPORT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RB AUTOTRANSPORT s.r.o. dosiahla zisk 90,3 tis. €.

Je RB AUTOTRANSPORT s.r.o. platiteľom DPH?

RB AUTOTRANSPORT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RB AUTOTRANSPORT s.r.o. sídli?

RB AUTOTRANSPORT s.r.o. má sídlo na adrese Žarnovická 1048/24, Turčianske Teplice, 039 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026