Autobazár WESTCAR s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44281340
DIČ: 2022658847
IČ DPH: SK2022658847
Ružová 336/15A, Tôň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 336/15A, Tôň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 19. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2009
Spisová značka: Sro/25958/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) alebo konečnému spotrebiteľovi (maloob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denisa Baloghová od 19. 7. 2008
    konateľspoločník
  • Tomáš Balogh od 30. 4. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Autobazár WESTCAR s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 216 % na 69,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
69,8 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
905,1 tis. €
Aktíva
198,1 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
9,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 55,5 tis., 2023 16,3 tis., 2024 22,1 tis., 2025 69,8 tis.202118,0 tis.202255,5 tis.202316,3 tis.202422,1 tis.202569,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 333,8 tis., 2022 787,4 tis., 2023 981,8 tis., 2024 2,2 mil., 2025 2,3 mil.2021333,8 tis.2022787,4 tis.2023981,8 tis.20242,2 mil.20252,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 489,0 tis., 2022 1,1 mil., 2023 994,5 tis., 2024 2,2 mil., 2025 2,3 mil.2021489,0 tis.20221,1 mil.2023994,5 tis.20242,2 mil.20252,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 220, 2023 4,6 tis., 2024 7,3 tis., 2025 20,5 tis.20210202222020234,6 tis.20247,3 tis.202520,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 69,8 tis. €
2024 2,2 mil. € 22,1 tis. €
2023 981,8 tis. € 16,3 tis. €
2022 787,4 tis. € 55,5 tis. €
2021 333,8 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok4,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok48,1 tis. €
  • Zásoby803,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,7 tis. €
  • Finančné účty22,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy104,3 tis. €
  • Fondy zo zisku733 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie69,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky368 €
  • Krátkodobé záväzky508,5 tis. €
  • Bankové úvery198,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Autobazár WESTCAR s. r. o. v konkurze?

Autobazár WESTCAR s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Autobazár WESTCAR s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Autobazár WESTCAR s. r. o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma Autobazár WESTCAR s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Autobazár WESTCAR s. r. o. dosiahla zisk 69,8 tis. €.

Je Autobazár WESTCAR s. r. o. platiteľom DPH?

Autobazár WESTCAR s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Autobazár WESTCAR s. r. o. sídli?

Autobazár WESTCAR s. r. o. má sídlo na adrese Ružová 336/15A, Tôň, 946 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026