F & M CATERING s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44266677
DIČ: 2022644195
IČ DPH: SK2022644195
Fraňa Kráľa 206/5, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Kráľa 206/5, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.29
Dátum vzniku: 15. 7. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2008
Spisová značka: Sro/20412/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu verejných kultúrnych podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Mihaľ od 16. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Miroslava Mihaľová od 22. 12. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F & M CATERING s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 51 % na 20,8 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 561,6 tis. €.

561,6 tis. €
Tržby
20,8 tis. €
Zisk
568,4 tis. €
Celkové výnosy
129,7 tis. €
Aktíva
74,8 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
47,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −131,4 tis., 2022 53,2 tis., 2023 12,9 tis., 2024 42,1 tis., 2025 20,8 tis.2021−131,4 tis.202253,2 tis.202312,9 tis.202442,1 tis.202520,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 395,7 tis., 2022 793,2 tis., 2023 732,4 tis., 2024 607,4 tis., 2025 561,6 tis.2021395,7 tis.2022793,2 tis.2023732,4 tis.2024607,4 tis.2025561,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 561,6 tis. € 20,8 tis. €
2024 607,4 tis. € 42,1 tis. €
2023 732,4 tis. € 12,9 tis. €
2022 793,2 tis. € 53,2 tis. €
2021 395,7 tis. € -131,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,3 tis. €
  • Zásoby1,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Finančné účty82,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy71,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-23,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,8 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F & M CATERING s. r. o. v konkurze?

F & M CATERING s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F & M CATERING s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F & M CATERING s. r. o. tržby 561,6 tis. €.

Je firma F & M CATERING s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F & M CATERING s. r. o. dosiahla zisk 20,8 tis. €.

Je F & M CATERING s. r. o. platiteľom DPH?

F & M CATERING s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F & M CATERING s. r. o. sídli?

F & M CATERING s. r. o. má sídlo na adrese Fraňa Kráľa 206/5, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026