STOLÁRSTVO S+R, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44256370
DIČ: 2022637298
Cintorínska 4701, Rimavská Sobota

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 4701, Rimavská Sobota Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 1. 7. 2008
Základné imanie: 16,6 tis. €
Spisová značka: Sro/15036/S
Predmet podnikania (výber): stolárstvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Sághi od 1. 7. 2008
    konateľspoločník
  • Ján Rončák od 1. 7. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,3 tis. € a tržby jej narástli o 137 % na 33,5 tis. €.

33,5 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
15,9 tis. €
Aktíva
14,4 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,4 tis., 2022 1,1 tis., 2023 1,3 tis., 2024 −446, 2025 2,3 tis.2021−12,4 tis.20221,1 tis.20231,3 tis.2024−44620252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,5 tis., 2022 14,7 tis., 2023 25,4 tis., 2024 14,1 tis., 2025 33,5 tis.20219,5 tis.202214,7 tis.202325,4 tis.202414,1 tis.202533,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,5 tis. € 2,3 tis. €
2024 14,1 tis. € -446 €
2023 25,4 tis. € 1,3 tis. €
2022 14,7 tis. € 1,1 tis. €
2021 9,5 tis. € -12,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,4 tis. €
  • Záväzky1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. v konkurze?

STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. tržby 33,5 tis. €.

Je firma STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Kde firma STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. sídli?

STOLÁRSTVO S+R, s. r. o. má sídlo na adrese Cintorínska 4701, Rimavská Sobota, 979 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026