KOVAL Sport Management, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44224109
DIČ: 2022634845
IČ DPH: SK2022634845
Komenského 3, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 3, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93110
Dátum vzniku: 18. 2. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2024
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Staroň od 20. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Július Koval od 20. 6. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVAL Sport Management, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 50 % na 31,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 120,6 tis. €.

120,6 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
164,5 tis. €
Celkové výnosy
368,9 tis. €
Aktíva
153,8 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
73,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,9 tis., 2022 0, 2023 39,2 tis., 2024 62,6 tis., 2025 31,2 tis.202110,9 tis.20220202339,2 tis.202462,6 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,7 tis., 2022 0, 2023 108,5 tis., 2024 118,4 tis., 2025 120,6 tis.202126,7 tis.202202023108,5 tis.2024118,4 tis.2025120,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 164,5 tis.2021–202202023–2024–2025164,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 11,0 tis.2021–202202023–2024–202511,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 120,6 tis. € 31,2 tis. €
2024 118,4 tis. € 62,6 tis. €
2023 108,5 tis. € 39,2 tis. €
2022 0 € 0 €
2021 26,7 tis. € 10,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok203,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky101,7 tis. €
  • Finančné účty63,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov115,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky134,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVAL Sport Management, s.r.o. v konkurze?

KOVAL Sport Management, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVAL Sport Management, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVAL Sport Management, s.r.o. tržby 120,6 tis. €.

Je firma KOVAL Sport Management, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVAL Sport Management, s.r.o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Je KOVAL Sport Management, s.r.o. platiteľom DPH?

KOVAL Sport Management, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVAL Sport Management, s.r.o. sídli?

KOVAL Sport Management, s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 3, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026