SEPa Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44215398
DIČ: 2022622162
IČ DPH: SK2022622162
Makov 82, Makov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Makov 82, Makov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 4. 6. 2008
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2009
Spisová značka: Sro/20705/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu obchodu; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Pavol Kubinec od 4. 6. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Stanislav Kubinec od 27. 11. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Júlia Kubincová od 4. 6. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SEPa Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 33,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 586,4 tis. €.

586,4 tis. €
Tržby
33,3 tis. €
Strata
586,9 tis. €
Celkové výnosy
436,7 tis. €
Aktíva
109,2 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
33,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 106,5 tis., 2022 42,5 tis., 2023 2,2 tis., 2024 42,3 tis., 2025 −33,3 tis.2021106,5 tis.202242,5 tis.20232,2 tis.202442,3 tis.2025−33,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 407,8 tis., 2022 460,4 tis., 2023 531,9 tis., 2024 681,5 tis., 2025 586,4 tis.2021407,8 tis.2022460,4 tis.2023531,9 tis.2024681,5 tis.2025586,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 586,4 tis. € -33,3 tis. €
2024 681,5 tis. € 42,3 tis. €
2023 531,9 tis. € 2,2 tis. €
2022 460,4 tis. € 42,5 tis. €
2021 407,8 tis. € 106,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok386,4 tis. €
  • Zásoby526 €
  • Krátkodobé pohľadávky28,5 tis. €
  • Finančné účty17,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov134,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-33,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky136,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky73,7 tis. €
  • Bankové úvery119,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie-2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SEPa Slovakia, s. r. o. v konkurze?

SEPa Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SEPa Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SEPa Slovakia, s. r. o. tržby 586,4 tis. €.

Je firma SEPa Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SEPa Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 33,3 tis. €.

Je SEPa Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

SEPa Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SEPa Slovakia, s. r. o. sídli?

SEPa Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Makov 82, Makov, 023 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026