Quatro Trade Construction, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44202695
DIČ: 2022632513
IČ DPH: SK2022632513
Konventná 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 7. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2008
Spisová značka: Sro/52758/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Dvorščák od 26. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Quatro Trade Construction, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 1,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 33,5 tis. €.

33,5 tis. €
Tržby
1,6 tis. €
Zisk
27,9 tis. €
Aktíva
27,3 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,2 tis., 2022 11,1 tis., 2023 386, 2024 1,9 tis., 2025 1,6 tis.2021−18,2 tis.202211,1 tis.202338620241,9 tis.20251,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,4 tis., 2022 43,1 tis., 2023 33,7 tis., 2024 34,1 tis., 2025 33,5 tis.202127,4 tis.202243,1 tis.202333,7 tis.202434,1 tis.202533,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,5 tis. € 1,6 tis. €
2024 34,1 tis. € 1,9 tis. €
2023 33,7 tis. € 386 €
2022 43,1 tis. € 11,1 tis. €
2021 27,4 tis. € -18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,3 tis. €
  • Záväzky603 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Quatro Trade Construction, s.r.o. v konkurze?

Quatro Trade Construction, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Quatro Trade Construction, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Quatro Trade Construction, s.r.o. tržby 33,5 tis. €.

Je firma Quatro Trade Construction, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Quatro Trade Construction, s.r.o. dosiahla zisk 1,6 tis. €.

Je Quatro Trade Construction, s.r.o. platiteľom DPH?

Quatro Trade Construction, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Quatro Trade Construction, s.r.o. sídli?

Quatro Trade Construction, s.r.o. má sídlo na adrese Konventná 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026