ATEX Sportswear SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44190166
DIČ: 2022624307
IČ DPH: SK2022624307
SNP 1249/62, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 1249/62, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 31. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2008
Spisová značka: Sro/25554/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Timotej Mucha od 26. 6. 2020
    konateľspoločník
  • ATEX - spol. s r.o. od 13. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATEX Sportswear SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 12,6 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 99,7 tis. €.

99,7 tis. €
Tržby
12,6 tis. €
Zisk
63,8 tis. €
Aktíva
41,4 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −902, 2022 4,3 tis., 2023 5,7 tis., 2024 5,3 tis., 2025 12,6 tis.2021−90220224,3 tis.20235,7 tis.20245,3 tis.202512,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,5 tis., 2022 102,5 tis., 2023 102,5 tis., 2024 126,0 tis., 2025 99,7 tis.202198,5 tis.2022102,5 tis.2023102,5 tis.2024126,0 tis.202599,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,7 tis. € 12,6 tis. €
2024 126,0 tis. € 5,3 tis. €
2023 102,5 tis. € 5,7 tis. €
2022 102,5 tis. € 4,3 tis. €
2021 98,5 tis. € -902 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie41,4 tis. €
  • Záväzky22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATEX Sportswear SK, s.r.o. v konkurze?

ATEX Sportswear SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATEX Sportswear SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATEX Sportswear SK, s.r.o. tržby 99,7 tis. €.

Je firma ATEX Sportswear SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATEX Sportswear SK, s.r.o. dosiahla zisk 12,6 tis. €.

Je ATEX Sportswear SK, s.r.o. platiteľom DPH?

ATEX Sportswear SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATEX Sportswear SK, s.r.o. sídli?

ATEX Sportswear SK, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 1249/62, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026