RAGA Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44187858
DIČ: 2022619918
IČ DPH: SK2022619918
Nám. Hraničiarov 19, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Hraničiarov 19, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2015
Spisová značka: Sro/52545/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; výškové práce horolezeckou technikou; montáž sadrokartónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Radoslav Boča od 29. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAGA Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 33,0 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 198,8 tis. €.

198,8 tis. €
Tržby
33,0 tis. €
Zisk
200,3 tis. €
Celkové výnosy
246,2 tis. €
Aktíva
207,9 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
37,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 20,7 tis., 2023 −2,7 tis., 2024 29,5 tis., 2025 33,0 tis.202123,4 tis.202220,7 tis.2023−2,7 tis.202429,5 tis.202533,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 184,3 tis., 2022 145,1 tis., 2023 126,3 tis., 2024 247,9 tis., 2025 198,8 tis.2021184,3 tis.2022145,1 tis.2023126,3 tis.2024247,9 tis.2025198,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,8 tis. € 33,0 tis. €
2024 247,9 tis. € 29,5 tis. €
2023 126,3 tis. € -2,7 tis. €
2022 145,1 tis. € 20,7 tis. €
2021 184,3 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,9 tis. €
  • Finančné účty156,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku332 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov168,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAGA Slovakia s. r. o. v konkurze?

RAGA Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAGA Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAGA Slovakia s. r. o. tržby 198,8 tis. €.

Je firma RAGA Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAGA Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 33,0 tis. €.

Je RAGA Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

RAGA Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAGA Slovakia s. r. o. sídli?

RAGA Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Nám. Hraničiarov 19, Bratislava, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026