Accordance Trading, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44174276
DIČ: 2022616420
IČ DPH: SK2022616420
Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 27. 5. 2008
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 6. 2008
Spisová značka: Sa/4484/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; vydavateľská činnosť …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Accordance Trading, a.s. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 10,8 tis. € a tržby jej narástli o 75 % na 202,4 tis. €.

202,4 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
125,1 tis. €
Aktíva
33,8 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 2,9 tis., 2023 5,6 tis., 2024 7,1 tis., 2025 10,8 tis.20212,8 tis.20222,9 tis.20235,6 tis.20247,1 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,5 tis., 2022 76,5 tis., 2023 102,5 tis., 2024 115,4 tis., 2025 202,4 tis.202164,5 tis.202276,5 tis.2023102,5 tis.2024115,4 tis.2025202,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 202,4 tis. € 10,8 tis. €
2024 115,4 tis. € 7,1 tis. €
2023 102,5 tis. € 5,6 tis. €
2022 76,5 tis. € 2,9 tis. €
2021 64,5 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,8 tis. €
  • Záväzky91,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Accordance Trading, a.s. v konkurze?

Accordance Trading, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Accordance Trading, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Accordance Trading, a.s. tržby 202,4 tis. €.

Je firma Accordance Trading, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Accordance Trading, a.s. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Je Accordance Trading, a.s. platiteľom DPH?

Accordance Trading, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Accordance Trading, a.s. sídli?

Accordance Trading, a.s. má sídlo na adrese Vansovej 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026