Emmes Biopharma Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44174039
DIČ: 2022611217
IČ DPH: SK2022611217
Pajštúnska 1, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pajštúnska 1, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 5. 2008
Základné imanie: 7,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 6. 2008
Spisová značka: Sro/184745/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • John Bond od 13. 2. 2024
    konateľ
  • Sastry Venkata od 22. 4. 2026
    konateľ
  • EMMES BIOPHARMA GLOBAL s.r.o. od 6. 4. 2022
    spoločník
  • The Emmes Company, LLC od 6. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 258,6 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
258,6 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
90,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 252,8 tis., 2022 152,9 tis., 2023 279,3 tis., 2024 −107,0 tis., 2025 258,6 tis.2021252,8 tis.2022152,9 tis.2023279,3 tis.2024−107,0 tis.2025258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,5 mil., 2023 2,1 mil., 2024 1,6 mil., 2025 2,2 mil.20211,1 mil.20221,5 mil.20232,1 mil.20241,6 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 258,6 tis. €
2024 1,6 mil. € -107,0 tis. €
2023 2,1 mil. € 279,3 tis. €
2022 1,5 mil. € 152,9 tis. €
2021 1,1 mil. € 252,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok135,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty22,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,4 tis. €
  • Fondy zo zisku741 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov782,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie258,6 tis. €
  • Rezervy158,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky84,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky252,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. v konkurze?

Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 258,6 tis. €.

Je Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. sídli?

Emmes Biopharma Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Pajštúnska 1, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026