United Management Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44173768
DIČ: 2022638255
IČ DPH: SK2022638255
Ivanská cesta 4358/43, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivanská cesta 4358/43, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 21. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 5. 2010
Spisová značka: Sro/53033/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Orth od 1. 6. 2022
    konateľspoločník
  • United Capital Group, s.r.o. od 12. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť United Management Group, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 149,1 tis. €.

149,1 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
100,5 tis. €
Aktíva
-23,1 tis. €
Vlastné imanie
123 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,0 tis., 2022 16,8 tis., 2023 9,6 tis., 2024 28,1 tis., 2025 6,3 tis.202139,0 tis.202216,8 tis.20239,6 tis.202428,1 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 262,2 tis., 2022 163,7 tis., 2023 162,3 tis., 2024 262,1 tis., 2025 149,1 tis.2021262,2 tis.2022163,7 tis.2023162,3 tis.2024262,1 tis.2025149,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 149,1 tis. € 6,3 tis. €
2024 262,1 tis. € 28,1 tis. €
2023 162,3 tis. € 9,6 tis. €
2022 163,7 tis. € 16,8 tis. €
2021 262,2 tis. € 39,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-23,1 tis. €
  • Záväzky123,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma United Management Group, s. r. o. v konkurze?

United Management Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma United Management Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala United Management Group, s. r. o. tržby 149,1 tis. €.

Je firma United Management Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 United Management Group, s. r. o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je United Management Group, s. r. o. platiteľom DPH?

United Management Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma United Management Group, s. r. o. sídli?

United Management Group, s. r. o. má sídlo na adrese Ivanská cesta 4358/43, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026