VP Epsilon Invest, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44167725
DIČ: 2022623955
IČ DPH: SK2022623955
Michalská 19, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 19, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 14. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2008
Spisová značka: Sro/52264/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Aferdita Jakupi od 24. 1. 2017
    konateľ
  • Anton Jakupi od 24. 1. 2017
    konateľ
  • VP Epsilon s.r.o. od 1. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VP Epsilon Invest, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 322,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 644,8 tis. €.

644,8 tis. €
Tržby
322,6 tis. €
Zisk
658,7 tis. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
1,5 mil. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
74,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,0 tis., 2022 99,3 tis., 2023 266,9 tis., 2024 346,9 tis., 2025 322,6 tis.202176,0 tis.202299,3 tis.2023266,9 tis.2024346,9 tis.2025322,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 329,7 tis., 2022 415,6 tis., 2023 544,7 tis., 2024 662,6 tis., 2025 644,8 tis.2021329,7 tis.2022415,6 tis.2023544,7 tis.2024662,6 tis.2025644,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 644,8 tis. € 322,6 tis. €
2024 662,6 tis. € 346,9 tis. €
2023 544,7 tis. € 266,9 tis. €
2022 415,6 tis. € 99,3 tis. €
2021 329,7 tis. € 76,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky439,4 tis. €
  • Finančné účty195,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy500,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov631,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie322,6 tis. €
  • Rezervy740 €
  • Dlhodobé záväzky2,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky133,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VP Epsilon Invest, s. r. o. v konkurze?

VP Epsilon Invest, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VP Epsilon Invest, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VP Epsilon Invest, s. r. o. tržby 644,8 tis. €.

Je firma VP Epsilon Invest, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VP Epsilon Invest, s. r. o. dosiahla zisk 322,6 tis. €.

Je VP Epsilon Invest, s. r. o. platiteľom DPH?

VP Epsilon Invest, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VP Epsilon Invest, s. r. o. sídli?

VP Epsilon Invest, s. r. o. má sídlo na adrese Michalská 19, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026