Mangalica farma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44159897
DIČ: 2022620512
IČ DPH: SK2022620512
Pavlov Dvor 9, Hurbanovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavlov Dvor 9, Hurbanovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.22
Dátum vzniku: 28. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2018
Spisová značka: Sro/22353/N
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Kajan od 28. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mangalica farma, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 46,7 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 588,2 tis. €.

588,2 tis. €
Tržby
46,7 tis. €
Zisk
647,4 tis. €
Celkové výnosy
337,3 tis. €
Aktíva
121,6 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,6 tis., 2022 8,4 tis., 2023 19,6 tis., 2024 41,0 tis., 2025 46,7 tis.20219,6 tis.20228,4 tis.202319,6 tis.202441,0 tis.202546,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 235,8 tis., 2022 272,3 tis., 2023 303,7 tis., 2024 412,4 tis., 2025 588,2 tis.2021235,8 tis.2022272,3 tis.2023303,7 tis.2024412,4 tis.2025588,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 588,2 tis. € 46,7 tis. €
2024 412,4 tis. € 41,0 tis. €
2023 303,7 tis. € 19,6 tis. €
2022 272,3 tis. € 8,4 tis. €
2021 235,8 tis. € 9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,3 tis. €
  • Zásoby133,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,5 tis. €
  • Finančné účty36,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov67,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky39,6 tis. €
  • Bankové úvery174,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mangalica farma, s.r.o. v konkurze?

Mangalica farma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mangalica farma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mangalica farma, s.r.o. tržby 588,2 tis. €.

Je firma Mangalica farma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mangalica farma, s.r.o. dosiahla zisk 46,7 tis. €.

Je Mangalica farma, s.r.o. platiteľom DPH?

Mangalica farma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mangalica farma, s.r.o. sídli?

Mangalica farma, s.r.o. má sídlo na adrese Pavlov Dvor 9, Hurbanovo, 947 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026