Grand hotel Permon, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44130651
DIČ: 2022620941
IČ DPH: SK2022620941
Pribylina 1486, Pribylina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribylina 1486, Pribylina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 3. 6. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2011
Spisová značka: Sro/20694/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Štefanovský od 13. 9. 2010
    konateľ
  • Martina Tichá od 8. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 126,8 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 15,8 mil. €.

15,8 mil. €
Tržby
126,8 tis. €
Zisk
15,9 mil. €
Celkové výnosy
4,6 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
40,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 138,0 tis., 2022 289,7 tis., 2023 282,0 tis., 2024 88,2 tis., 2025 126,8 tis.2021138,0 tis.2022289,7 tis.2023282,0 tis.202488,2 tis.2025126,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,7 mil., 2022 11,5 mil., 2023 13,8 mil., 2024 14,5 mil., 2025 15,8 mil.20215,7 mil.202211,5 mil.202313,8 mil.202414,5 mil.202515,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,8 mil. € 126,8 tis. €
2024 14,5 mil. € 88,2 tis. €
2023 13,8 mil. € 282,0 tis. €
2022 11,5 mil. € 289,7 tis. €
2021 5,7 mil. € 138,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok895,1 tis. €
  • Zásoby404,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky440,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky351,7 tis. €
  • Finančné účty2,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie65,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku78,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie126,8 tis. €
  • Rezervy311,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Grand hotel Permon, s.r.o. v konkurze?

Grand hotel Permon, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Grand hotel Permon, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Grand hotel Permon, s.r.o. tržby 15,8 mil. €.

Je firma Grand hotel Permon, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Grand hotel Permon, s.r.o. dosiahla zisk 126,8 tis. €.

Je Grand hotel Permon, s.r.o. platiteľom DPH?

Grand hotel Permon, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Grand hotel Permon, s.r.o. sídli?

Grand hotel Permon, s.r.o. má sídlo na adrese Pribylina 1486, Pribylina, 032 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026