STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44125143
DIČ: 2022612988
IČ DPH: SK2022612988
Ľ. Štúra 106/11, Trenčianska Teplá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Štúra 106/11, Trenčianska Teplá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 8. 5. 2008
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2008
Spisová značka: Sro/20206/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; oprava pracovných strojov; prenájom strojov a prístrojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bohumíra Horáková od 8. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Marian Cingel od 8. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Petr Stránský od 8. 5. 2008
    konateľspoločník
  • Tomáš Petržík od 8. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 46,4 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 294,6 tis. €.

294,6 tis. €
Tržby
46,4 tis. €
Zisk
297,2 tis. €
Celkové výnosy
439,3 tis. €
Aktíva
420,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
50,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,5 tis., 2022 45,9 tis., 2023 37,5 tis., 2024 −4,4 tis., 2025 46,4 tis.202153,5 tis.202245,9 tis.202337,5 tis.2024−4,4 tis.202546,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 460,6 tis., 2022 406,6 tis., 2023 306,1 tis., 2024 237,6 tis., 2025 294,6 tis.2021460,6 tis.2022406,6 tis.2023306,1 tis.2024237,6 tis.2025294,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 294,6 tis. € 46,4 tis. €
2024 237,6 tis. € -4,4 tis. €
2023 306,1 tis. € 37,5 tis. €
2022 406,6 tis. € 45,9 tis. €
2021 460,6 tis. € 53,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,2 tis. €
  • Zásoby120,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky156 €
  • Krátkodobé pohľadávky43,8 tis. €
  • Finančné účty259,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie504 €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov351,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,4 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky509 €
  • Krátkodobé záväzky14,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. v konkurze?

STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. tržby 294,6 tis. €.

Je firma STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. dosiahla zisk 46,4 tis. €.

Je STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. platiteľom DPH?

STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. sídli?

STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ľ. Štúra 106/11, Trenčianska Teplá, 914 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026