Čambál - Vincze, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44088884
DIČ: 2022590394
IČ DPH: SK2022590394
Pusta 185/11, Veľké Úľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pusta 185/11, Veľké Úľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 4. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/21709/T
Predmet podnikania (výber): opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Imrich Čambál od 4. 4. 2008
    konateľspoločník
  • Michal Vincze od 4. 4. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Čambál - Vincze, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 132,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
132,7 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
298,3 tis. €
Aktíva
161,4 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,3 tis., 2022 111,8 tis., 2023 135,5 tis., 2024 144,9 tis., 2025 132,7 tis.202176,3 tis.2022111,8 tis.2023135,5 tis.2024144,9 tis.2025132,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 824,6 tis., 2022 990,0 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,4 mil.2021824,6 tis.2022990,0 tis.20231,2 mil.20241,4 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 132,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 144,9 tis. €
2023 1,2 mil. € 135,5 tis. €
2022 990,0 tis. € 111,8 tis. €
2021 824,6 tis. € 76,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok129,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,9 tis. €
  • Finančné účty15,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie132,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky146 €
  • Krátkodobé záväzky80,3 tis. €
  • Bankové úvery56,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Čambál - Vincze, s.r.o. v konkurze?

Čambál - Vincze, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Čambál - Vincze, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Čambál - Vincze, s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma Čambál - Vincze, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Čambál - Vincze, s.r.o. dosiahla zisk 132,7 tis. €.

Je Čambál - Vincze, s.r.o. platiteľom DPH?

Čambál - Vincze, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Čambál - Vincze, s.r.o. sídli?

Čambál - Vincze, s.r.o. má sídlo na adrese Pusta 185/11, Veľké Úľany, 925 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026