GREP SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44078129
DIČ: 2022591296
IČ DPH: SK2022591296
Špitálska ul. 2905, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska ul. 2905, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 5. 4. 2008
Základné imanie: 403,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2011
Spisová značka: Sro/21980/N
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Makra od 18. 6. 2021
    konateľ
  • József Makra od 13. 1. 2015
    konateľ
  • Grep Green Public Lighting Zárkörűen Működő Részvénytársaság od 2. 4. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GREP SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 272,7 tis. € a tržby jej klesli o 72 % na 273,3 tis. €.

273,3 tis. €
Tržby
272,7 tis. €
Strata
314,1 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
372,0 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
82,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,7 tis., 2022 14,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 153,8 tis., 2025 −272,7 tis.202144,7 tis.202214,2 tis.20231,3 tis.2024153,8 tis.2025−272,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 376,2 tis., 2022 404,8 tis., 2023 466,9 tis., 2024 991,9 tis., 2025 273,3 tis.2021376,2 tis.2022404,8 tis.2023466,9 tis.2024991,9 tis.2025273,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 273,3 tis. € -272,7 tis. €
2024 991,9 tis. € 153,8 tis. €
2023 466,9 tis. € 1,3 tis. €
2022 404,8 tis. € 14,2 tis. €
2021 376,2 tis. € 44,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok995,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky640,4 tis. €
  • Finančné účty88,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie403,1 tis. €
  • Fondy zo zisku786 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov240,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-272,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky96,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky471,0 tis. €
  • Bankové úvery785,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GREP SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

GREP SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GREP SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GREP SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 273,3 tis. €.

Je firma GREP SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GREP SLOVAKIA spol. s r.o. vykázala stratu 272,7 tis. €.

Je GREP SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

GREP SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GREP SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

GREP SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Špitálska ul. 2905, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026