K-Z Trend, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44064799
DIČ: 2022579669
IČ DPH: SK2022579669
Töböréte 277, Kútniky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Töböréte 277, Kútniky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 5. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2008
Spisová značka: Sro/21725/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Kristína Ivicze od 5. 4. 2008
    konateľ
  • Bc. Zsolt Ivicze od 9. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K-Z Trend, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 171 % na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 108,6 tis. €.

108,6 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
109,1 tis. €
Aktíva
97,9 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,8 tis., 2022 16,6 tis., 2023 14,7 tis., 2024 3,1 tis., 2025 8,4 tis.2021−5,8 tis.202216,6 tis.202314,7 tis.20243,1 tis.20258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,7 tis., 2022 114,3 tis., 2023 94,3 tis., 2024 85,6 tis., 2025 108,6 tis.202169,7 tis.2022114,3 tis.202394,3 tis.202485,6 tis.2025108,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 108,6 tis. € 8,4 tis. €
2024 85,6 tis. € 3,1 tis. €
2023 94,3 tis. € 14,7 tis. €
2022 114,3 tis. € 16,6 tis. €
2021 69,7 tis. € -5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie97,9 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K-Z Trend, s.r.o. v konkurze?

K-Z Trend, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K-Z Trend, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K-Z Trend, s.r.o. tržby 108,6 tis. €.

Je firma K-Z Trend, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K-Z Trend, s.r.o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je K-Z Trend, s.r.o. platiteľom DPH?

K-Z Trend, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K-Z Trend, s.r.o. sídli?

K-Z Trend, s.r.o. má sídlo na adrese Töböréte 277, Kútniky, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026