CK RELAX SLOVAKIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44042213
DIČ: 2022595971
IČ DPH: SK2022595971
M.R.Štefánika 129/21, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 129/21, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 10. 4. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/20029/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta vodiča najviac 8 m…; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Buček od 10. 4. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 403 % na 5,0 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 26,4 tis. €.

26,4 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
25,2 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 665, 2022 1,3 tis., 2023 91, 2024 1,0 tis., 2025 5,0 tis.202166520221,3 tis.20239120241,0 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,7 tis., 2022 31,1 tis., 2023 27,6 tis., 2024 21,0 tis., 2025 26,4 tis.202123,7 tis.202231,1 tis.202327,6 tis.202421,0 tis.202526,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,4 tis. € 5,0 tis. €
2024 21,0 tis. € 1,0 tis. €
2023 27,6 tis. € 91 €
2022 31,1 tis. € 1,3 tis. €
2021 23,7 tis. € 665 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,6 tis. €
  • Záväzky6,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. v konkurze?

CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. tržby 26,4 tis. €.

Je firma CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. platiteľom DPH?

CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. sídli?

CK RELAX SLOVAKIA s. r. o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 129/21, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026