MOTOR TRUCK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44040539
DIČ: 2022557988
IČ DPH: SK2022557988
Rosina 447, Rosina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rosina 447, Rosina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 5. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2008
Spisová značka: Sro/20260/L
Predmet podnikania (výber): opravy cestných motorových vozidiel; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; predaj súčiastok a príslušenstva pre motorové vozidlá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Prostredný od 5. 3. 2008
    konateľspoločník
  • Roman Majtán od 5. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOTOR TRUCK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 66,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
66,3 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
789,6 tis. €
Aktíva
649,3 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
35,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,6 tis., 2022 52,9 tis., 2023 88,6 tis., 2024 97,9 tis., 2025 66,3 tis.202149,6 tis.202252,9 tis.202388,6 tis.202497,9 tis.202566,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 870,6 tis., 2022 960,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,2 mil.2021870,6 tis.2022960,2 tis.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 66,3 tis. €
2024 1,3 mil. € 97,9 tis. €
2023 1,2 mil. € 88,6 tis. €
2022 960,2 tis. € 52,9 tis. €
2021 870,6 tis. € 49,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok276,2 tis. €
  • Zásoby166,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky194,6 tis. €
  • Finančné účty145,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov568,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,3 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky586 €
  • Krátkodobé záväzky83,9 tis. €
  • Bankové úvery51,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOTOR TRUCK, s. r. o. v konkurze?

MOTOR TRUCK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOTOR TRUCK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOTOR TRUCK, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma MOTOR TRUCK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOTOR TRUCK, s. r. o. dosiahla zisk 66,3 tis. €.

Je MOTOR TRUCK, s. r. o. platiteľom DPH?

MOTOR TRUCK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOTOR TRUCK, s. r. o. sídli?

MOTOR TRUCK, s. r. o. má sídlo na adrese Rosina 447, Rosina, 013 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026