FIMA SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44034903
DIČ: 2022574026
IČ DPH: SK2022574026
Prokopa Veľkého 54, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prokopa Veľkého 54, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 8. 3. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 7. 2010
Spisová značka: Sro/51021/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Natália Macháčková od 19. 7. 2012
    konateľ
  • Ing. Filip Macháček od 30. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FIMA SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,8 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 24,6 tis. €.

24,6 tis. €
Tržby
23,8 tis. €
Strata
26,4 tis. €
Celkové výnosy
363,6 tis. €
Aktíva
95,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
28,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 23,3 tis., 2023 24,1 tis., 2024 12,8 tis., 2025 −23,8 tis.202115,5 tis.202223,3 tis.202324,1 tis.202412,8 tis.2025−23,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,6 tis., 2022 89,6 tis., 2023 83,9 tis., 2024 69,5 tis., 2025 24,6 tis.202153,6 tis.202289,6 tis.202383,9 tis.202469,5 tis.202524,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,6 tis. € -23,8 tis. €
2024 69,5 tis. € 12,8 tis. €
2023 83,9 tis. € 24,1 tis. €
2022 89,6 tis. € 23,3 tis. €
2021 53,6 tis. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok217,2 tis. €
  • Zásoby133,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,6 tis. €
  • Finančné účty4,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie704 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov114,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,8 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky25,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky241,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FIMA SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

FIMA SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FIMA SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FIMA SLOVAKIA, s. r. o. tržby 24,6 tis. €.

Je firma FIMA SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FIMA SLOVAKIA, s. r. o. vykázala stratu 23,8 tis. €.

Je FIMA SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

FIMA SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FIMA SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

FIMA SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Prokopa Veľkého 54, Bratislava, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026