Tea Trade Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44031866
DIČ: 2022556602
IČ DPH: SK2022556602
Rastislavova ulica 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova ulica 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 13. 3. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2009
Spisová značka: Sro/51111/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; spracovanie a úprava čaju a kávy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Jozef Zajac od 13. 3. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tea Trade Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 39,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 417,7 tis. €.

417,7 tis. €
Tržby
39,3 tis. €
Zisk
419,0 tis. €
Celkové výnosy
169,8 tis. €
Aktíva
148,6 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
35,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 15,5 tis., 2023 45,2 tis., 2024 41,3 tis., 2025 39,3 tis.202117,4 tis.202215,5 tis.202345,2 tis.202441,3 tis.202539,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 301,8 tis., 2022 275,8 tis., 2023 420,9 tis., 2024 438,0 tis., 2025 417,7 tis.2021301,8 tis.2022275,8 tis.2023420,9 tis.2024438,0 tis.2025417,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 417,7 tis. € 39,3 tis. €
2024 438,0 tis. € 41,3 tis. €
2023 420,9 tis. € 45,2 tis. €
2022 275,8 tis. € 15,5 tis. €
2021 301,8 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok51,9 tis. €
  • Zásoby69,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,8 tis. €
  • Finančné účty35,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov102,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,3 tis. €
  • Rezervy3,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky778 €
  • Krátkodobé záväzky16,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tea Trade Slovakia, s. r. o. v konkurze?

Tea Trade Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tea Trade Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tea Trade Slovakia, s. r. o. tržby 417,7 tis. €.

Je firma Tea Trade Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tea Trade Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 39,3 tis. €.

Je Tea Trade Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

Tea Trade Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tea Trade Slovakia, s. r. o. sídli?

Tea Trade Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Rastislavova ulica 2, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026