H.N. DENTAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44029985
DIČ: 2022607015
Komenského 810, Veľké Leváre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 810, Veľké Leváre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 8. 5. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/52199/B
Predmet podnikania (výber): zubná technika; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Nečas od 8. 5. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H.N. DENTAL, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 379 % na 27,7 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 66,2 tis. €.

66,2 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Zisk
66,9 tis. €
Aktíva
53,1 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 127, 2023 1,6 tis., 2024 5,8 tis., 2025 27,7 tis.20211,1 tis.202212720231,6 tis.20245,8 tis.202527,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,6 tis., 2022 30,7 tis., 2023 32,4 tis., 2024 59,6 tis., 2025 66,2 tis.202139,6 tis.202230,7 tis.202332,4 tis.202459,6 tis.202566,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,2 tis. € 27,7 tis. €
2024 59,6 tis. € 5,8 tis. €
2023 32,4 tis. € 1,6 tis. €
2022 30,7 tis. € 127 €
2021 39,6 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,1 tis. €
  • Záväzky13,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H.N. DENTAL, s. r. o. v konkurze?

H.N. DENTAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H.N. DENTAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H.N. DENTAL, s. r. o. tržby 66,2 tis. €.

Je firma H.N. DENTAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H.N. DENTAL, s. r. o. dosiahla zisk 27,7 tis. €.

Kde firma H.N. DENTAL, s. r. o. sídli?

H.N. DENTAL, s. r. o. má sídlo na adrese Komenského 810, Veľké Leváre, 908 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026